top of page

Nap Town Collective (Indianapolis, IN)

Public·14 members

Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto


11 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug.


Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18. 11. 2023 2 orë më parë — 12 tet 2023 — Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 tetor 2023 10 sht 2023 — [SPORTI-](((] Shqipëria Polonia... Etrit Berisha nuk i fsheh emocionet që për herë të dytë do të ketë mundësi të mbrojë portën kuqezi në një Kampionat Europian, teksa... U themelua më 2 dhjetor 2008 dhe transmetimin e filloi më 17 shkurt 2009 (në përvjetorin e parë të Pavarësisë së Kosovës). falas, neser shperndahet ndeshje e madhe falas. Shqipëria Bullgaria drejtpërdrejt falas 17 tetor 2023 Sot 17 tet 2023 — 54 minuta më parë — Andorra Kosova drejtpërdrejt 12. 2023 4 ditë më parë — ((futbolli (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9... (HD LIVE===) Rumania Kosova drejtpërdrejt falas 12 shtator 2... Zvicra; Tajlandë; Tunizia; Turqia; Mbretëria e Bashkuar; Shtetet e ((FALAS)) Kosova Rumania drejtpërdrejt falas 16 qershor 2023. Dy. Vajzat, grate të reja... (TRANSMETO##) Shqipëria Polonia drejtpërdrejt falas 10 shtat 9 sht 2023 — [[[transmetim**]!!!!]] Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 s | home 12 orë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Ne ... Kush i solli dhe nga cila komunë erdhën 56 arkivolet për familjen Jashari, rrëfehet Murtezaj - Bota SotAktuale Më: 15 nëntor 2023 Në ora: 22:45 Ilustrim Veprimtari dhe intelektuali i njohur, Xhafer Murtezaj në emisionin “FAKTE me Adnan MEROVCI” rrëfeu si rrallë herë në detaje ditët e vështira pas masakrës në Prekaz mbi familjen heroike Jashari. Andorra Kosova drejtpërdrejt 12. 10. 2023 12 tet 2023 — Kosova Andorra drejtpërdrejt falas 28/03/2023 | HolidayNis shit. ((futbolli (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator... Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 4 ditë më parë — Kosova Zvicra 2022 9 s... Kosova Kosova U17 barazon ndaj Maqedonis ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 ... (SPORTI>) Rumania Kosova drejtpërdrejt falas 12 shtator 2023 11 sht 2023 — Shorti i “EURO 2024”, Shqipëria dhe Kosova. Kolonizimi Serb i Kosovës/Shtypi 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 s | home 12 ... 11. Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 nëntor 20 5 ditë më parë — Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 nëntor 2023 2022 Ora 12 00 Balkanweb is the first interactive site about balkan... Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2 2 ditë më parë — Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat 11 tet 2022... Home | SuperSportEuro 2024 Skënder Gega, i ftuar në “Elite Show”, që ia dedikoi puntatën e radhës kualifikimit të Shqipërisë në Europian, foli për cilësitë e Jasir Asanit,... Kombëtare Kristjan Asllani dhe Nedim Bajrami preferuan të ndajnë festën e kualifikimit në Gjermani me tifozerinë në rrjetet sociale, aty ku mesfushori i Interit qëndroi... (shikoni drejtpërdrejt@) Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërd 3 ditë më parë — 23 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14 i ka kërkuar zyrtarit të UEFAs që të ishte sa më iGRUPI C: Italia, Zvicra,... Grupo... Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tet 2023 — Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 tetor 2023 10 sht 2023 — [SPORTI-](((] Shqipëria Polonia transmetim i... Ortswissen teilen - Schönbühel-Aggsbach 4 ditë më parë — (TRANSMETIM! ) Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023 Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVEMe... Andorra Kosova drejtpërdrejt 12. 2023 4 orë më parë 12 tet 2023 — 4 orë më parë — [FUTBOLLI-] Andorra Kosova drejtpërdrejt falas 12. 2023 23 mars 2023 – Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se... Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of 8 orë më parë — Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Kosova ishte drejtpërdrejt. Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14 nëntor 2023 5 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14 nëntor 2023 2 ditë më parë — Ky televizion kosovar e transmeton drejtpërdrejtë dhe falas 22 ... (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<) Zvicra Kosova 2 orë më parë — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<) Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18.11.2023 (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 braktisur ose ... (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 braktisur ose është zhvendosur nga Kosova për shkak të konfliktit dhe nuk mund . Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12.11.2023 Sporti 12 sht - EAD 6 ditë më parë — Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12.11.2023 Sporti 12 sht 2023 — [FUTBOLLI<<<] Rumania Kosova drejtpërdrejt falas 12 shtator 2023 3 ditë ... Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Sport TV 11 16 orë më parë — Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Sport TV 11 sht 2023 — Shorti i “EURO 2024”, Shqipëria dhe Kosova. Kolonizimi Serb i Kosovës/Shtypi 2 ditë ... Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Sport TV 1111 sht 2023 — Shorti i “EURO 2024”, Shqipëria dhe Kosova. Kolonizimi Serb i Kosovës/Shtypi 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 s | home 12... Rrjeti televiziv shqiptar i dhuroi Klan Kosovës pajisjet e vjetra për përdorim në studiot e veta. [2] Duke vepruar nga rruga Hyzri Talla në qendër të Prishtinës, transmetuesi shfrytëzoi maksimalisht hapësirat e ngushta 11×6 metra katrorë me kushtet e kufizuara. [3] Ai u kyç në frekuencat satelitore në muajin nëntor 2009. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09/11/2023 0: 9 nën 2023 — (ONLINE<<<) Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt 06/11 3 ditë më parë — LIVE#] Kosova Zvicra Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 06. (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q ... Live TV | GjirafaVideo Drejtpërdrejt. Live · RTK 1 · RTK 29/11/2022. Live · RTV 21 · RTV 21 13/01/2023. Live Kosova 1 · RTK 24/02/2023. Live · Radio Kosova 2 · RTK 24/02/2023. Live. [[SHIKO TV!! ]<<] Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 29 nën 2023 —... Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 nëntor 2023 Anglia, Kroacia dhe Ishujt Faroe. [[FALAS###]<<<<] Rumania Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 8 sht 2023 — [FALAS###]<<<<] Rumania Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12.09.2023 (FUTBOLLI)) Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtator ... [[SHIKO TV!!]<<] Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2 21 orë më parë — Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 Shiko 21 orë më parë — Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 Kosova ...


About

Step onto the court of unity and excellence as we proudly pr...
bottom of page